محمد نصیری
زمان انتشار مقاله ۱۳۹۹/۱۱/۱۹

متن ویدیو محتوای درباره الی

سلام امیدوارم حالتون خوب باشد فیلم درباره الی را دیدید.

محتواهایی که شما تولید می کنید هم مثل فیلم درباره الی است. بگذارید کامل به شما توضیح بدهم که در آن ویدیو یا که در آن فیلم چه اتفاقی می افتد و بعضی از محتواهای دوستان هم به این شکل است.

در ویدیوی درباره الی خیلی از کسانی که آن فیلم یا ویدیو رو دیدند نتوانستند متوجه داستان فیلم بشوند و آنقدر، پایان فیلم براشون جذاب نبود. در این محتوا و content یا هر چیزی را که شما دارید تولید می کنید و ما می توانیم به آن بگوییم محتوا همین شکل را دارد باید پایان مناسبی را داشته باشد؛ مقدمه خوبی را داشته باشد؛ مثلا اگر ویدیو می خواهید بگیرید برای ویدیوتان سناریو داشته باشید.

در متن نویسی هم همینطور است. مقدمه را که نوشتید باید شروع آن مطلب تان باشد، نکات را توضیح بدهید و بعد جمع بندی آن محتوا را انجام بدهید. حالا وقتی که کاربر این روند را طی می کند، متوجه آن مطالب می شود. می دانی که از کجا به کجا رسیده و چه اطلاعاتی را کسب کرده و دراین روند، محتوای ما احساسات خوبی را دارد؛ باعث می شود ک تایم بیشتری را برای محتوا بگذارد، و در آخر با یک رضایت نسبی از سایت ما خارج بشود.

نکات خیلی مهمی در این ویدیو گفته شده است. حتما به سراغ محتواهایتان بروید، بررسی کنید، ببینید که؛ آیا این نکات داخل آن رعایت شده، اگر رعایت نشده بود یک بازنویسی یا بازبینی بکنید و محتواها را دوباره بسازید.

موفق و پیروز باشید

دیدگاه ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *