محمد نصیری
زمان انتشار مقاله ۱۳۹۹/۱۱/۱۴

متن ویدیو اینجوری بنویس

اینجوری بنویس!

این چیه؟ سوالات بسیار زیادی پرسیده می شود که من چه جوری باید بنویسم؟ اصلا کار سختی نیست فقط باید شروع کنید به تولید محتوا و نوشتن.

همراه این مساله، شما باید مطالعه تان را بیشتر کنید تا خلاقیت تان در تولید محتوای متنی بیشتر و بیشتر بشود و نیاز دارد به یک تمرین مستمر. حواستان باشد در تولید محتوا، شما نمی توانید راهی را که چندین و سال زمان می برد را در عرض یک هفته یا دو هفته بروید.

پس اینجا هم نیاز به صبوری دارد. حالا چند نکته را باید برای تولید محتوای متنی، رعایت کنیم.

  • اینکه محتوا را به سبک خودتان بنویسید. یعنی درک مطلب داشته باشید. محتواهای دیگر را بخوانید و بتوانید از آنها ایده بگیرید؛ اما کپی کنید. درک مطلب داشته باشید و نکاتی را خودتان به آن محتوا اضافه کنید.
  • با خواندن کتابهای مختلف، دایره واژگان خودتان را افزایش بدهید. تا بتوانید از واژه های جدیدتر ملموس تر و تصویری تر استفاده کنید.
  • حتما به سراغ کتاب های آموزش ویراستاری بروید. تا بتوانید ویراستار خوبی باشید. متن های شما خوانایی بیشتری داشته باشد. بسیاری از کاربران سایت ها را به دلیل عدم خوانایی محتواشان، ترک می کنند. متوجه می شوند که این محتوا، از جمع آوری چند محتوا، بدون تغییر ساخته شده است. و همین مساله باعث می شود که سایت شما به یک سایتی تبدیل بشود که هیچ کدام از مخاطبانتان شما را دوست ندارند و محتواهای شما باعث ایجاد آن علاقه و بازاریابی محتوا نمی شود.

از این نکته استفاده کنید.

موفق و پیروز باشید.

دیدگاه ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *