تحلیل سئو سایت و آنالیز سایت

تحلیل سئو سایت شرایط فعلی و آینده سایت شما را مشخص می کند. آیا آینده سایت و موفقیت کسب و کارتان برایتان مهم است؟ خب اگر مهم است و می خواهید پیشرفت کنید همراه من باشید.

آنالیز سئو سایت نقاط قوت و ضعف سایت شما را مشخص می کند و این مسئله تنها عامل موفقیت سایت شما است. برای اینکه بدانید استراتژی سئو سایت شما موفق بوده یا نه! تحلیل سئو سایت نیاز اساسی شما است.


برای مطالعه بیشتر در مورد تحلیل سئو سایت کلیک کنید


تحلیل سئو سایت
۱۳۹۹/۰۵/۲۵
عنوان برنامه این هفته ما برای آنالیز، سایت جامع خبری بیتوته می باشد. این سایت فعالیت خود را به صورت حرفه ای از سال 2009 آغاز نموده است. ...
تحلیل سئو سایت ورزش سه
۱۳۹۹/۰۵/۱۹
تحلیل سئو سایت ورزش 3 برنامه این هفته ما برای تحلیل و آنالیز می باشد. فعالیت اصلی این سایت، در زمینه نشر اخبار ورزشی داخلی و خارجی است. ...
تحلیل سئو سایت نی نی سایت
۱۳۹۹/۰۵/۰۸
آنالیز سئو وبسایت نی نی سایت برنامه این هفته ماست. شعار اصلی این سایت راهنمای بارداری و بچه داری است. ...
آنایز سئو سایت سلام دانلود
۱۳۹۹/۰۵/۰۸
تحلیل سئو سایت سلام دانلود برای این هفته آماده شده است. موضوع اصلی سایت دانلود فیلم و سریال می باشد. ...

ابزار تحلیل سئو سایت کارایی دارد؟

ابزار سئو سایت برای تحلیل سئو بسیار مناسب و کاربردی است. عجب جمله ای گفتم!😉 اما آیا حالا که ابزار سئو وجود داره دیگه نیازی نیست که کارشناسی این مسائلی که ابزار به ما نشون میده رو بررسی کنه؟

خب، قطعا نیاز که تحلیل از روی آمار و اطلاعاتی که ابزارها نمایش میدن رو یک کارشناس سئو بررسی کنه.

بهترین ابزار سئو سایت کدام است؟

یکی از بهترین ها برای آنالیز سئو وب سایت، woorank است. شما می توانید به صورت رایگان سئو داخلی صفحه اصلی سایت خود را بررسی کنید و یک گزارش اجمالی هم نسبت به سایت ما می دهد اما همراه من باشید تا یک مثال عالی از نحوه استفاده از ابزار سئو سایت براتون بزنم.

ابزار سئو سایت

در این بخش به شما گفته شده که عنوان صفحه اصلی 6 کاراکتر است و می تواند تا 60 کاراکتر باشد؟! اما ایرادات دیگه و اینکه برای صفحه اصلی از چه فرمولی برای برند باید استفاده کنید را نمی گوید! این یک مثال بسیار بسیار کوچک برای این مسئله است.

ابزار سئو سایت فقط سرعت تحلیل سئو وب سایت را افزایش می دهد ولی حتما باید یک کارشناس از این ابزارها استفاده کند.

این مسئله را که تحلیل که ابزار داره خودم انجام میدم یا تمامی مسائلم درسته چرا رتبه نمیگیرم رو بریزید دور خواهشا! اگر درست بود رتبه خوبی داشتید؛اگه رتبه ندارید، یک چیزی اینجا میلنگه!

صرفه جویی در وقت و هزینه با تحلیل و آنالیز سئو سایت

  • آیا حاضرید وقت هزینه خود را بدون مشاوره و فقط با تکیه به یک ابزار سئو خارجی که با زبان فارسی آشنا نیست هدر دهید؟
  • آیا می خواهید بر روی کسب و کار اینترنتی خود که تا به امروز هزینه های زیادی برای آن کرده اید ریسک کنید!

ریسک کردن و خطر کردن دو مفهوم کاملا مجزا است. در بسیاری از مشاوره ها و تحلیل هایی که انجام دادم این مسئله را بارها و بارها شنیده ام که من سرمایه گذاری زیادی انجام دادم مهندس یا تمام زندگی من این سایته مهندس ؛ حالا چیکار کنم کمک کنید!

بر اساس داستان واقعی از یک تحلیل سئو سایت

در یک روز کاملا عادی در شرکت پشت میزم بودم و طبق عادت همیشگی داشتم به دفتر برنامه ریزی خودم نگاه میکردم تا کارها و جلسات مشاوره سئو را چک کنم که همکارم در اتاقم را زد و گفت آقایی سفارش تحلیل دارد و اصرار دارد که قبل از سفارش با شما صحبت کند.

من دفترم را کنار گذاشتم و با ایشون مشغول صحبت شدم و شروع شد آن داستان شیرین که تا الان شما را منتظرش گذاشتم. ایشون صاحب یکی از کسب و کارهای اینترنتی است و می توان امروز او را جز 4 برند برتر در حوزه خودش دانست.

من در ابتدای صحبتم با ایشان دلیل اصرارشان را پرسیدم که چرا می خواهند قبل از سفارش تحلیل سئو سایتشان با من صحبت کنند گفتند که می خواهم این آنالیز، متفاوت از آنالیزهای دیگر شما باشد! گفتم چطور!

آقای ابراهیمی (اسامی ساختگی است) ادامه داد که من سایتم را برای سئو به یک شرکتی در شهری زیبا به نام نصف جهان داده ام ولی چند وقتی هست که بعد از الگوریتم های جدید گوگل دچار افت رتبه شده ایم! و من میخواهم دلیل این مسئله را بدانم که چرا یک دفعه دچار افت رتبه در عبارات خاصی مثل فلان، بهمان، بیسار شده ایم.

خلاصه که سایت تحلیل شد و ایرادات و اشکالات مشخص شد و مسئله جالب این بود تصویر پایین رو ببینید👇👇

خاطره تحلیل سئو سایت

به نظرتون چه اتفاقی افتاده؟ بله. طراح و مجری سئو سایت لینک هایی رو به صورت فونت بسیار کوچک در فوتر به سایت خودش داده بود و عبارات کلیدی اصلی را در تگ h2 قرار داده بود تا سئو سایت انجام شود!!!

از این مسئله بگذریم که نمی دانم براساس کدام تجربه در سال 2020 اینکار را انجام داده اند اما خب این دست مسائل را فقط یک کارشناس سئو متوجه می شود.