خلاصه کتاب ماشین محتوا,دانلود کتاب ماشین محتوا,کتاب ماشین محتوا
محمد نصیری
زمان انتشار مقاله ۱۳۹۹/۰۱/۰۷

آموزش بازاریابی محتوا به دغدغه ای جدید برای کسب وکار های آنلاین تبدیل شده است. چرا که یکی از روش های جذاب و جدید کارآفرینی و کسب درآمد است.همانطور قبلا بسیار به آن اشاره کردم شما به دنبال یادگیری یکی از سه شغل پردرآمد دیجیتال مارکتینگ هستید.

یکی از کتاب‌هایی که در زمینه تولید و بازاریابی محتوا نوشته شده و پرفروش نیز بوده است، کتاب ماشین محتوا نوشته دن نوریس (Dan Norris) می‌باشد. در این کتاب مباحث مفید و کاربردی زیادی مطرح شده است که اخیرا هم توسط کانون ترجمان، به فارسی ترجمه و به بازار عرضه شده است.

 

کتاب آموزش تولید محتوا که در این مقاله در مورد آن صحبت می کنیم کتاب ماشین محتوا Content Machine نوشته دن نوریس (Dan Norris) است. این کتاب در پنج فصل ارائه شده است.

آنچه در کتاب ماشین محتوا یاد خواهید گرفت

 

خلاصه کتاب ماشین محتوا,دانلود کتاب ماشین محتوا,کتاب ماشین محتوا

جلوگیری از بزرگترین اشتباه در بازاریابی محتوایی

ماشین محتوا,خلاصه کتاب ماشین محتوا,دانلود کتاب ماشین محتوا۹ چارچوب اثبات شده برای استفاده از ایده ها تا استراتژی محتوا

کتاب ماشین محتوا,ماشین محتوا,خلاصه کتاب ماشین محتوا

چگونه بهترین بازاریابان دنیا ارتباط بین محتوا و مخاطبان کسب وکار خود را حفظ می کنند.

دانلود کتاب ماشین محتوا,کتاب ماشین محتوا,ماشین محتوابدست آوردن ۱۰۰ ایده برتر محتوا حوزه خود و پیروزی در این ایده ها

خلاصه کتاب ماشین محتوا,دانلود کتاب ماشین محتوا,کتاب ماشین محتوا

آموزش ساخت یک سیستم و ماشین تولید محتوا

داستان دن نوریس و بازاریابی محتوا

 

ماشین محتوا,خلاصه کتاب ماشین محتوا,دانلود کتاب ماشین محتوادر پیشگفتار و مقدمه کتاب ماشین محتوا، دن نوریس زندگی کاری خود را شرح می دهد.او در سال ۲۰۱۲ بازاریابی محتوا را درک کرد و شروع به تولید محتوا کرد. طبق گفته خودش بیش از نیم میلیون کلمه محتوا تولید می کند و اینکه به هیچ آمار توئیت مقاله هایش از ۱۰ بیشتر نشد. او این تولید محتوا را ادامه می دهد زیرا که عاشق آن کار بوده است.

تا اینکه در سال ۲۰۱۳ بهترین نویسنده کسب و کار های کوچک در استرالیا می شود و در سال ۲۰۱۵ با شروع یک کسب و کار به درآمد ۰۰۰,۹۰ دلار (استرالیا) در ماه میرسد که فقط با بازاریابی محتوایی به اینجا رسیده است.

و به همین تصمیم می گیرد به خاطر عشق و علاقه ای که به بازاریابی محتوا دارد آن را به شما آموزش دهد.

نوریس تاکید زیادی به کیفیت محتواهای تولید شده دارد و می گوید :

زمانی که من بازاریابی محتوا را در کسب و کار خودم به کار میبرم خیلی کورکورانه رفتار میکردم و همیشه توصیه رایج نویسنده ها و تولید کنند های محتوا را با خودم یادآوری می کردم که ” هر روز بنویس “و این مسئله تمرکز من را به جای کیفیت محتوا روی کمیت و تعداد محتوا هدایت کرد و من در بازاریابی محتوایی شکست خوردم.

دن نوریس ادامه می دهد که من عاشق تولید محتوا بودم، اما مسئله ای همیشه مانع موفقیت من میشد این بود که عملکرد خود را براساس مقدار محتوا تولید شده می سنجیدم و کیفیت محتوا برایم اهمیتی نداشت.

اما در آخر کلید اصلی بازاریابی محتوا را پیدا کردم و اون چیزی جز کیفیت محتوا نبود و کسانی مثل نیل پاتل نیز این نتیجه را از تلاش های خود گرفتند.

تا می توانید محتوای رایگان تولید کنید و تمرکز خود را بر روی تولید محتوای رایگان بگذارید و به جای صرف هزینه برای تبلیغات، از بازاریابی محتوا استفاده کنید.

توصیه نیل پاتل در کتاب ماشین محتوا

کتاب ماشین محتوا,ماشین محتوا,خلاصه کتاب ماشین محتوا

در این کتاب توصیه ای از کارآفرین اینترنتی آقای نیل پاتل قرار گرفته است که مسیر راه اندازی کسب و کار و ماشین محتوا خود را مقداری شرح می دهد.

” فقط تولید محتوای عالی برای شروع بازاریابی محتوایی کافی نیست. باید محتوایی تولید کنید که مزیت رقابتی داشته باشد و در کنار محتوای رقبا دیده شود.

محتواهای متوسط هیچ گاه امتیازی خوبی در نتایج گوگل نمی گیرند سعی کنید مطالب مفیدی را برای مخاطب ارائه کنید. مثل یک آموزش کاربردی …

مشتریان بالقوه را خود نادیده نگیرید و خواسته های آنها را در نظر بگیرید. آموزش های داخل مدرسه را فراموش کنید. کار اصلی محتوا انتقال پیام است و محتوا ها باید ارتباط دو طرفه را حفظ کنند.

در محتواهای خود به هیچ وجه خودخواهانه صحبت نکنید و این گونه باشید که همیشه خواهان کمک به مردم هستید و محتواهای شما همیشه در ابتدا در راستای کمک به مردم می باشد. این مسئله باعث متفاوت شدن شما از دیگران می شود.

تولید محتوا فقط به منظور جذب ترافیک و سهم بیشتر از بازدید کننده، کاری کاملا بیهوده و اشتباه اشت سعی کنید مخاطب داشته باشید و نه بازدید کننده! ”

دیدگاه ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *