محمد نصیری
زمان انتشار مقاله ۱۳۹۹/۱۱/۰۷

متن ویدیو ابرمحتوا

سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه من محمد نصیری هستم و در این ویدیو می خواهم در مورد ابر محتوا به شما آموزش بدهم؛ و بگم که این ابرمحتواها در کجای سایت ما به کار می رود و اصلا باید ابرمحتوا داشته باشیم یا نه؟

ابرمحتواها شروع و پایان مشخصی دارند و برای اینکه یک محتوای ما تبدیل بشود به یک ابرمحتوایی باید ما نمودارها و اطلاعات و همه چیزهایی که نیاز است را، به کاربرمان بدهیم و به صورت کاملا منطقی صحبت کنیم.

اطلاعات جامعی به او بدهیم. تصاویر، ویدیو و همه آنها را در داخل آن مطلب داشته باشیم. یعنی کسی که به آن ابرمحتوا دسترسی پیدا کرد و مطالعه اش کرد و یا آن ویدیو را دید دیگر خیلی نیاز نداشته باشد که برای جامع شدن اطلاعات اش به سراغ مقالات و یا ویدیو های مختلفی برود.

این طوری با دیدن آن ابرمحتوا، می تواند همه چیز را ببیند. درست است که ما داخل ابرمحتواها، خیلی ریز و تخصصی مسائل را بیان نمی کنیم.

به عنوان مثال اگر بخواهیم ابرمحتوایی درباره سئو تولید کنیم؛ خوب چندین هزار کلمه می شود؛ و حوصله کاربر خارج می شود. شما سعی کنید که ابرمحتوایتان را نهایت بین سه تا چهار هزار کلمه بنویسید تا مخاطب هم سردرگم نشود و خیلی خسته نشود و بتواند آن ابرمحتوا را بخواند تا به یک نتیجه مشخصی برسد.

پس چی شد؛ برای داشتن ابرمحتوا، بروید اطلاعات کامل از نمودارها، اعداد و ارقام، عکس ها و ویدیوها؛ همه این ها را جمع کنید و با content یعنی محتوایی متنی تان کامل اش کنید و در داخل سایت تان بارگذاری کنید.

موفق و پیروز باشید.

دیدگاه ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *