محمد نصیری
زمان انتشار مقاله ۱۳۹۹/۱۰/۳۰

عبارت کلیدی اصلی یا کانونی برای یواست و سئو بسیار مهم است. دلیل این اهمیت به این خاطر می باشد که سایت شما با این کلمه کلیدی توسط ربات های گوگل تحلیل و آنالیز می شود و سپس رنک می گیرند. هنگامی که عبارت کلیدی های وب سایت تان را می خواهید بدست بیاورید ابزارهای رایگان خوبی در اینترنت یاد می شود که با دانلود آنها می توانید با استفاده از آنها، پرکلیک ترین عبارت کلیدی سئو شده را بدست آورید.

پست ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان، چند ابزار مهم و کاربردی را آموزش داده است. می توانید به آن مراجعه کنید.

در انتخاب و بررسی لیست کلمات کلیدی، موارد مهمی وجود دارد که قبل از تهیه آن باید در نظر بگیرید. یکی از این آیتم ها این است که باید انواع کلید واژه های خودتان را باید مشخص کنید و براساس آن تحلیل خود را شروع کنید.

در توضیح کلمات کلیدی باید بگوییم که ما تمام پروژه خودمان را بر اساس این لیست برنامه ریزی می کنیم. کلمه کلیدی همان متنی است که کاربران در موتور های جستجو سرچ می کنند

بخش مهم دیگر که باید در مورد عبارت کلیدی مترادف در نظر بگیریم چگالی کلمات کلیدی است که در پست مربوط به خودش کاملا توضیح داده شده است. ویدیو این پست را حتما ببینید تا متوجه بشوید که چگونه و از کجا عبارت های مهم وب سایتتان را بدست آورید. متن آن را نیز برای سهولت شما تولید محتوا کرده ایم. مانند گذشته با تیم وبین سئو همراه باشید.

متن ویدیو عبارت اصلی سایتم چیه؟

سلام امیدوارم که حالتان خوب باشد.

خیلی ها سوال می پرسند که عبارت کلیدی اصلی سایت من چی هست؟ باید چکار کنم؟ چه عبارت هایی را باید انتخاب کنم؟

خوب خودت می خواهی چکار کنی؟ چه عبارت هایی را می خواهی بیایی بالا و ازشان کسب درآمد کنی؟

خدماتت چی هست؟ آیا می خواهی فقط یک بلاگی داشته باشی که آدم ها بیایند و مطالبت را بخوانند و از بازاریابی محتوا، فقط تولید محتوایش را بلد هستی؟

خوب هر چیزی را می توانی کار کنی. اما اگر مثلا، یکی از خدمات تو، تولید محتوا برای کسب و کارهای مختلف اینترنتی است. به راحتی در گوگل و Google Suggestion استفاده می کنی و متوجه می شوی که شرکت تولید محتوا، سفارش تولید محتوا این ها عبارت های کلیدی اصلی تو برای گرفتن سفارش تولید محتوا است.

و می توانی حالا یک بخشی مثلا برای سایت های آموزشی به عنوان مثال: من یک سایت آموزشی دارم و آن سایت آموزشی در مورد سئو است. عبارت کلیدی اصلی من آموزش سئو است که درنهایت خدمات من می شود؛ دوره آموزش سئو.

این ها عبارت کلیدی های اصلی است. و یا اگر کسی کسب وکاری را دارد که در مورد تولید محتواست و این سایت آموزشی است. آموزش تولید محتوا عبارت کلیدی اصلی آن سایت است. یکی از لندینگ های اصلی اش همین کلمه است.

با همین روش و اول مشخص کردن هدف خودمان. می توانیم عبارت کلیدی های سایت مان را مشخص کنیم و برویم آن صفحات را سئو کنیم.

موفق و پیروز باشید.

دیدگاه ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *