کسب درآمد از یوتیوب در ایران کاملا عملی

کسب درآمد از یوتیوب تبدیل شده به یکی از جذابترین روش های کسب درآمد دلاری در ایران. حتما با خودتون تصور می کنید که داخل ایران مگر امکان داره!! بله امکان داره و من به صورت کامل تمامی مراحل رو میخام به صورت ویدیو برای شما آماده کنم تا شما هم بتونید درآمد دلاری داشته باشید.

اول شروع می کنیم و چندین سوال مهم رو از چگونه از یوتیوب درآمد داشته باشیم را پاسخ بدیم و بعد به سراغ مراحل آموزش و درآمد آن و اتفاقاتی که در این مسیر رخ می دهد را باهم مرور کنیم.

 آیا از داخل ایران هم می توان از یوتیوب درآمد کسب کرد؟

خب، ایران را آمریکا تحریم کرده است و شرکت های آمریکایی امکان همکاری با ایرانی ها را ندارند! اما از آنجایی که هنر نزد ایرانیان است و بس یه کارایی می تونید انجام بدید که این مسائل هم رفع بشه در ادامه کامل توضیح خواهم داد که چگونه این مسئله را رفع کنید اما اینجا اشاره کوچکی به این مسئله می کنم. برای دریافت درآمدتان از یوتیوب دو روش وجود دارد همکاری با شرکت های MCN یا همان Multi-Channel Networks در اروپا و آمریکا یا همکاری با دوست و آشنایی در خارج از ایران که بتواند حساب گوگل ادسنس را فعال کند و به کانال وصل کند.

 

بیشترین درآمد از یوتیوب چقدر است؟

کسب درآمد از یوتیوب کاملا متغیر است و به عوامل مختلفی مثل کشور کاربرانی که ویدیوی شما را مشاهده می کنند، موضوع کانال، محدوده سنی کاربران و خیلی از فاکتورهای دیگه در این مسئله دخیل هستند. اگر حوصله ندارید حتما ویدیو توضیح هر هزار بازدید چقدر درآمد را ببینید را تا متوجه میزان کسب درآمد بشوید.

 

کسب درآمد از یوتیوب چجوری هست آیا میتونم همین الان ویدیو بزارم و کسب درآمد کنم؟

باید بهتون بگم که خیر نمی تونید الان کسب درآمد رو شروع کنید و شرط و شروطی داره که باید رعایت کنید. چنتا شرط رو باهم مرور می کنیم.

  • شما باید هزار نفر سابسکرایبر داشته باشید یعنی ۱۰۰۰ نفر مشترک کانال یوتیوب کانال شما شده باشند.
  • ۴۰۰۰ ساعت زمان مشاهده ویدیو از طرف کاربران را داشته باشید یعنی یک ویدیو ۱ ساعته را در کانال شما ۴۰۰۰ هزار نفر تا انتها مشاهده کنند.
  • ۴۰۰۰ هزار ساعت بازدید رو باید حداکثر در ۱۲ ماه کسب کنید.

 

اگر نتوانستیم در یکسال به ۴۰۰۰ هزار ساعت بازدید و ۱۰۰۰ نفر سابسکرایب برسیم چه می شود؟

هیچ اتفاقی برای شما نمی افتد و فقط در ۱۲ ماهه گذشته شما محاسبه می شود و هیچ چیزی ریست نمی شود و فقط بازدید های دوازده ماه گذشته شما محاسبه می شود.