محمد نصیری
زمان انتشار مقاله ۱۳۹۹/۰۹/۱۸

تولید محتوا از مهمترین و تاثیرگزارترین بخش ها در سئو سایت می باشد. چرا؟ کاملا مشخص است کاربر با یک هدفی وارد سایت شما می گردد؛ آن هم با سرچ نمودن یک عبارت کلیدی! پس باید متنی و محتوایی را که می بینند و می خواند بهترین و کارگشا ترین باشد.

این جمله در بین سئو کاران به یک اصل و قانون تبدیل شده: محتوا پادشاهی می کند!!

آن هم نه هر محتوایی، با آموزش تولید محتوا اصولی در سایت می توانید بهینه ترین متن را بنویسید. در ویدیو امروز به توضیح این مطلب می پرازیم که می توانید با شکستن قوانین و سبک های نوشتن و با به کاربردن خلاقیت و داشتن شجاعت، یک اثر هنری در تولید محتوا خود خلق کنید. شما می توانید سبک نوشتن مخصوص برند و کسب کار خودتان بسازید. تنها کافی است از چهارچوب فکری و صنفی خود خارج شوید و با کمی جسارت شروع کنید.

خواندن مقاله آموزش بازایابی محتوا که در روزهای قبل پست شده است؛ در درک واقعی از آنچه ما می گویم کمک کننده است.

متن ویدیو جادوگری در محتوا

سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه

امروز یک سری وسایل بیارید که می خواهیم جادوگری کنیم. جادوگری در چی؟ در تولید محتوا.

مرحله جادویی و جادوگری در تولید محتوا کجاست؟ و کی به آن مرحله می رسیم؟

این را در نظر داشته باشید که استفاده از هنر، در استراتژی کسب و کار و یا استراتژی محتوا، خیلی توصیه نمی شود  همه از آن می ترسند.و این کار را انجام نمی دهند؛ اما من می خواهم به شما بگویم که جسارت داشته باشید و یک سری تغییرات را در ویدیوهایتان در متن هایتان شما ایجاد کنید.

و بگذارید اگر آن پروژه موفق شد بقیه از شما الگو بگیرند. تا همین چند هفته پیش کسانی در حوزه سئو کار می کردند، می آمدند ویدیو ها خشک می گرفتند. نمی آمدند مثل من خیلی انرژی اش را زیاد کنند. اما من این کار را انجام دادم و دیدم که مخاطب این ویدیو ها را خیلی بیشتر از ویدیوهای خشکی که می  اومدم جلوی دوربین می ایستادم و نکات سئو را به صورت کامل می گفتم. دیدم که مخاطب ان تعامل را با من به طور کامل ایجاد نمی کرد. مخاطب با من ارتباط نمی گرفت. شما هم به این مرحله جادویی از تولید محتوا برسید. تولید محتوا در شبکه های اجتماعی یا صفحات سایت، تفاوتی ندارد. شما می توانید بلاگ هایی را ببینید که با تولید محتوا بسیار بسیار محبوب هستند.

بلاگ هایی که در حوزه های مختلف، حوزه های نویسندگی، موفقیت، سئو حتی. می توانید این ها ببینید که با لحن خاصی که دارند ابداعی که در لحن شان دارند. ابداعی که در نوع ارائه شان دارند. این کار را انجام داده اند. و مخاطبان را یک جوری معتاد بلاگ دو یا شبکه اجتماعی خودشان کرده اند. شما هم بیاید در بیزینس خودتان این کار را انجام بدهید و از این ابداع نترسید.

این مرحله یک مرحله جادویی است و استراتژیست های محتوا به دنبال این مرحله هستند.

موفق و پیروز باشید.

دیدگاه ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *