محمد نصیری
زمان انتشار مقاله ۱۳۹۹/۱۲/۱۷

متن ویدیو فروش ماهی زنده

سلام امیدوارم که حالتون خوب باشد. در این ویدیو می خواهیم در مورد فروش ماهی زنده صحبت کنیم.

حتما با خودتان می گویید که مگر می شود ماهی را اصلا زنده فروخت؟

در یکی از تحلیل ها و مشاوره سئو ای که داشتم، یکی از دوستان آمده بود سایتی را طراحی کرده بود و شروع کرده بود به سئو سایتی که ماهی زنده و آبزیان زنده را با صید روز بفروشد. اصلا باورتان می شود که این اتفاق بیافتد؟

در آمارهایی که دیجی کالا در سال ۹۸ منتشر کرده بود در بازار آنلاین ما تمام فروشگاه های اینترنتی و دیجی کالا، فقط ۲%  از بازار آنلاین کشور ما را گرفته اند. این یعنی هنوز چقدر بازارهای سنتی وجود دارند که ما می توانیم آنها را به یک فرصت برای خودمان تبدیل کنیم و بیاوریم شان در بازارهای آنلاین.

صید ماهی روز و یا فروش ماهی روزف از بندرعباس به تمام نقاط کشور، مگر امکان پذیر است؟

می گویند مگر ماهی زنده را می شود فرستاد؟ بله می شود. چجوری؟ امروز یخ هایی وجود دارد که خیلی ویژه هستند و در آنها ماهی ها را قرار می دهند و حتی آن ماهی ها را با پست ارسال می کنند؛ به تمام نقاط کشور.

شما وقتی که سفارش ات را ثبت می کنی، دو الی سه روز بعد ماهی روزتان صید می شود و همان روز برای تان ارسال می شود. این آبزیان تمام آبزیان جنوب کشور را در بر می گیرد.

اگر شروع نکردی و همچنان فکر می کنی که کسب و کار اینترنتی ات را نمی توانی شروع کنی! ویا کسی ازت خرید نمی کند! به این فروش ماهی فکر کن و ببین آیا وقتی می شود ماهی را فروخت، نمی شود آن چیزی که تو داری و محصول تو را و یا خدمات تو را ارائه کرد؟

موفق و پیروز باشی.

دیدگاه ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *