محمد نصیری
زمان انتشار مقاله ۱۳۹۹/۱۰/۰۹

مراحل بعد از طراحی سایت، گام های مختلف و متعددی دارند که شما با دانستن آنها می توانید پروژه خودتان را بخش بندی کنید و بر اساس آن زمان بندی به تحلیل سئو سایت خودتان بپردازید و بر اساس اصول سئو به تولید محتوا بپردازید.

بسیاری از شماها بعد از طراحی سایت شان، سوالات و ابهامات زیادی دارید. اینکه الان باید چکار کنم؟ آیا فقط باید مطالب را در سایت بارگذاری کنم؟ از کجا باید شروع کنم؟ این سوالات و مواردی شبیه به آنها، به ذهن تان خطور می کند. همه سوالات تان را یادداشت کنید. برای همه شان جواب وجود دارد. پله به پله باید حرکت کنید.

اولین اقدام بعد از طراحی سایت تدوین استراتژی محتوا است.
استراتژی محتوا چیست؟ این سوال خیلی از شماها ممکن است باشد. در ویدیو و متن ویدیو توضیح داده شده است.

متن ویدیو سایت زدم حالا چکار کنم؟

سلام امیدوارم که حالتون خوب باشد. یک سوال پر تکرار وجود دارد که من محتوای سایتم را کی و چه جوری شروع کنم.

یعنی چی کی و چجوری؟ شما باید قبل از اینکه سایتتان را طراحی کنید؛ یک استراتژی برای محتوای سایت تان داشته باشید. یعنی باید بدانید که چه اهدافی دارید برای آینده سایت تان. این آینده می شود شش ماهه و یک ساله.

شما می خواهید در شش ماه اول سال چه عبارت کلیدی هایی را بیاورید بالا و رنک یک بگیرید و ازآن ورودی بگیرید. این ورودی ها تبدیل به درآمد سایت شما بشوند.

اینها باید مشخص بشوند. مشخص بشود که چه دسته بندی هایی را دارید. سایت تان آیا آموزشی است؟ فروشگاهی است؟ سایت های فروشگاهی می خواهند ببینند که در کدام دسته بندی ها باید تمرکز بیشتری را داشته باشند.

یک سری محصولاتی را دارند که فصلی است و تا آن موقعی که می خواهند سئو کنند و سایتشان بالا بیاید؛ دیگر فصل آن محصولات نیست و عملا آن استراتژی را باید کنار بگذارند. و دوباره استراتژی دیگری را تدوین کنند. پس محتوا را بر اساس استراتژی محتوا و استراتژی سئوتان باید شروع کنید و سئو محتوا بدون استراتژی محتوا هیچ فایده ای ندارد.

موفق و پیروز باشید.

دیدگاه ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *