محمد نصیری
زمان انتشار مقاله ۱۳۹۹/۰۹/۰۴

لینک سازی از مهمترین روش ها در بخش آموزش سئو می باشد که اگر به صورت اصولی و همچنین طبیعی آن را انجام بدهید؛ رنک سایت تان به صورت قابل توجه ای در موتورهای جستجو افزایش پیدا می کند و بالا می رود. در تعریف آن می توان گفت که؛ عملیات قرار دادن لینک وب سایت شما در سایت ها و شبکه های اجتماعی دیگر، بک لینک ساختن نامیده می شود. در صورتی که به درستی و کاملا بهینه انجام شود واقعا بسیار کارآمد است. Link Building انواع مختلفی دارد؛ که لینک سازی در فروم از قدیمی ترین و رایج ترین آنها است.

این نکته را هیچ گاه فراموش نکنید در صورتی که بر طبق اصول سئو انجام نشود؛ صدمات جبران ناپذیری به سایت خود وارد می سازید. در لینک آموزش Diasavow کردن می توانید با نحوه حذف کردن لینک های اسپم آشنا شوید.

متن ویدیو خودکشی لینک سازی

در این ویدیو همراه من باشید که مساله بسیار مهمی در مورد خودکشی در لینک سازی می خواهم صحبت کنم.

خیلی از کسانی که می خواهند وارد حوزه سئو و اینکه سایتی را سئو بکنند؛ بشوند همیشه به دنبال نکات وحشتناک و رمزآلود و فوت و فن های کوزه گری خیلی سخت هستند، برای لینک سازی و اینکه بتوانند پروژه را در کوتاه ترین زمان به آن نتیجه برسانند.

خوب پروژه ای که شما می توانید در کوتاه ترین زمان از صفحه ۸ به صفحه ۲ گوگل برسانید اصلا پروژه ای را شما انجام نداده اید.

پروژه ای که به صفحه اول برسد و ماندگار نباشد؛ اصلا شما پروژه ای را انجام نداده اید. حواستان باشد در بخش لینک سازی، باید آهسته و پیوسته بودن را رعایت کنید.

پس چی شد؟ رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود، رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود.

یک روزی میایی و به شدت لینک سازی می کنی. یعنی می رسونی به روزی ۳۰ تا ۴۰ تا و ۵۰ تا لینک سازی برای خودت انجام می دهی برای یک پروژه خیلی کوچک. برای یک اسمال بیزینس.

اما فراموش می کنی و از این حالت طبیعی بیزینس ات را خارج می کنی و دچار خودکشی لینک سازی می شوی.

حواستان باشد که خودتان، خودتان را نکشید. لینک سازی خارجی یا همان لینک بیلدینگ، هیچ مساله ای را از شما حل نمی کند. شما باید اصول سئو را یاد بگیرید. باید یاد بگیرید که به صورت طبیعی پیش بروید. گوگل یک ماشین است. یک ماشین را باید توسط طبیعی سازی بهش فهماند که سایت من مناسب است . حواستان به این مساله باشد تا شما هم دچار خودکشی نشوید. موفق و پیروز باشید.

 

دیدگاه ها

یک نظر در مورد “ لینک سازی طبیعی در سئو سایت
  • paeez

    عااالی

    ۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۵

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *