محمد نصیری
زمان انتشار مقاله ۱۳۹۹/۱۲/۱۰

متن ویدیو سارقین زمان

سارقین زمان

مگه ما سارق زمان داریم! همه دنبال پول، ثروت و کالا هستند؛ نه در سال ۲۰۲۰ همه به دنبال زمان هستند و هر کسی که بتواند زمان را بدزد از همه پولدارتر است.

چه جوری؟ البته باید بگوییم که؛ این دزدی مثل آن دزدی هایی که به شما گفتم پول، ثروت و این ها نیست. الان اینستاگرام، فیس بوک، واتساپ و تلگرام همه این ها سارقین زمان هستند.

این ها با دزدیدن زمان و توجه شما، می توانند به شدت پول بسازند.

تا حالا با خودتان فکر کردید که اینستاگرام چرا باید این خدمات رایگان را به ما بدهد. این همه تکنولوژی های پیشرفته بگذارد؛ سخت افزارهای پیشرفته را داشته باشد که؛ بتوانند چندین و چند میلیون توی یک کشور از آن استفاده کنند!

آیا دلش برای ما می سوزد و دوست دارد که به ما کمک کند. خوب قطعا اینکه می خواهد ارتباط بین بقیه راحتتر باشد و یا به اصطلاح شبکه اجتماعی وجود داشته باشد؛ هست. می خواهد که این خدمت را بدهد. اما در ازای اش چه چیزی را برای خودش می خواهد.

وقتی که زمان و توجه ات را می گیرد، می تواند با استفاده از آن تبلیغ بفروشد و وقتی که تبلیغ فروخت، پول درمی آورد.

خوب حالا می گویید که چکار کنیم، ببینید فقط سارقین زمان، اینستاگرام و یا چیزهایی که مثل این به شما گفتم نیستند.

سارقین زمان برای وبمسترها آن چیزی هستش که، سایت الکسا را باز می کنند و با خود می گویید که خب حالا صبح شد و من برم ببینم که الکسام چند شد؟ سایت Alexa را باز می کند و هر نیم ساعت یک بار یک F5 می زند.

این چه چیزی را از تو حل می کند. وقتی که الکسات را بدونی و بدونی که مثلا امروز ۵۰۰ تا آمدی پایین، آیا کسب درآمد تو با آن ۵۰۰ تا پایین آمدن بیشتر می شود. خیلی ها تمرکزشان را به جای اینکه بگذارند روی ورودی های گوگل شان، گذاشته اند روی الکسا.

آیا الکسای فیک وجود ندارد؟ هدف ما چی هست؟ وقتی که من یک سایتی را می زنم، دوست دارم که الکسایش پایین باشد، یا کسب درآمد کنم؟

باید برای جلوگیری از سارقین زمان، هدف گذاری کنید. خیلی راحت هدف داشته باشید، کارهای ضروری تان را انجام بدهید، پیام هایتان را در تایم مشخصی جواب بدهید. همین طوری نباشد که اگر کسی دراینستاگرام به شما پیام داد؛ همان لحظه کار مهم و ضروری تان را رها کنید و به آن پیام پاسخ بدهید.

پس مواظب سارقین زمان باشید و زمان تان را حفظ کنید.

موفق و پیروز باشید.

دیدگاه ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *